Páni politici, máme vás plné zuby!

Autor: Roland Habara | 11.5.2015 o 8:00 | Karma článku: 14,96 | Prečítané:  13717x

Neprejde deň, aby sa otvorene nehovorilo a nepísalo o tom, ktorý politik komu patrí. Kto je koho človek v rámci politickej scény a kto z oligarchov koho riadi prostredníctvom peňazí.  

Zdá sa vám to normálne, páni? Zdá sa vám normálne, že o sebe každý deň čítate v novinách to, čo sa šušká už roky a je to doslova verejným tajomstvom? A síce, že politická moc v tomto štáte a jednotlivé posty nie sú výsledkom schopností adepta, ale výhradne jeho servilnosti a schopnosti za peniaze predať aj vlastnú mater?

Zdá sa vám normálne, že v novinách, na webe, či na sociálnych sieťach kolujú o vás vtipy, ktoré vyvolávajú salvy smiechu cez slzy?

Neprejde deň, aby si niekto nestrieľal z tragikomickej situácie, aká tu panuje už cez 20 rokov. Je jedno, kto je pri moci, výsledkom je marazmus, bordel a znechutenie rozširujúcej sa skupiny ľudí.

Všimnime si premiéra, jeho prejav. Ten človek sa bojí. Nemusíme byť ani psychológmi pán premiér, aby sme videli, že strach vám sťahuje zadok, že sa bojíte, aby sa všetko to, čo sa deje pod vašim dohľadom, jedného dňa neprevalilo. Alebo sa bojíte toho, že sa tí, ktorí vás vlastnia, ktorí vlastnia vašu dušu, na vás v ten deň vykašlú?

Lebo oni sa vykašlú, tak ako každý šachista rád obetuje pešiaka, aby získal výhodu alebo unikol porážke. Tak to je, ste len figúrka, trasúca sa od strachu a ten nezakryje ani vaša zle zahraná sebaistota. Práve naopak, ona najviac kričí, bije ľuďom do očí. Asi ako keď malé dieťa pristihnú pri klamstve a namiesto priznania začne útočiť a kričať „to nie ja, to Samo“.

Ktorý premiér, keď má čisté svedomie, by neodpovedal 3 novinárom na ich relevantné otázky? Len ten, kto má maslo na hlave. Vy to viete, my to vieme a ak si myslíte, že z nás budete donekonečna aj s vašimi kumpánmi robiť volov, tak ste na omyle.

Váš čas sa chýli ku koncu a je to cítiť. Je to vidieť z vášho konania, z toho, ako sa vám trasie hlas strachom, keď odpovedáte. Je to vidieť na sebaistom prejave vašich kumpánov, pretože tá hraná sebaistota má prekryť strach.

Strach, že je len otázkou času a vaša imaginárna moc skončí. Lebo jedného dňa sa to stane, či chcete alebo nie. Vždy to tak funguje, pretože reťaz je taká silná, aký silný je jej najslabší článok. A tie najslabšie sa už začínajú trhať.

Momentálne ste ešte vo výhode páni, v tomto štáte totižto nie je veľmi koho voliť. Možno jedného dňa to konečne niekomu dôjde a príde na scénu človek, ktorého strana bude mať jediný cieľ – vysporiadať sa s vami a vašimi zlodejstvami. Jediný bod volebného programu... Urobiť za vami pekne tučnú čiaru. Čo čiaru .. mreže.

A takého človek budú voliť všetci, ktorým ste vzali dôstojnosť svojim správaním ... Čo je v tomto štáte 99% oprávnených voličov.

Pohár našej trpezlivosti preteká ...

A odpočítavanie beží, páni politici ...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Ako sa Slovák z Terchovej stal veľkým reformátorom u Márie Terézie

Adam František Kollár, vedec a knihovník bol jedným z popredných osvietenských reformátorov.

PLUS

V kráľovstve polievok sa držková nevarí

Do niekoľkých hrncov naložili Bratislavčania svojho tvorivého ducha.

KULTÚRA

Matka naháňa únoscov svojho syna. Môže byť taký film komický?

Film Únos je prázdinovou zábavou.


Už ste čítali?